SİTE KULLANIM KOŞULLARI VE GİZLİLİK KOŞULLARI

Kentnet web sitesini ziyaret etmeniz ve siteyi kullanmanız bu sayfalarda yazılı şartları peşinen kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Burada yer alan kullanım şartları, bununla ilgili genel kuralları ve yasal sorumlulukları içermektedir.

Kentnet web sitesinde yer alan bütün yazınsal ve görsel malzemelerin (fotoğraf, video, çizim, grafik, rapor) her hakkı saklıdır.

Aksi belirtilmedikçe, her ne amaçla olursa olsun önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

Bu sitede yer alan herhangi bir içeriği Kentnet’in yazılı izni olmadan internet ve bunun dışındaki herhangi bir mecrada yayınlamak ve link vermek kesinlikle yasaktır.

Kentnet web sitesinde yer alan form, anket, başvuru formu, sık sorulan sorular ve iletişim formlarında kullanıcının belirttiği e-posta ve telefon numarası gibi iletişim kanallarına; Kentnet duyuru, ilan, reklam, e-bülten gibi bilgilendirme amaçlı e-posta ve mesaj gönderebilir.

Kentnet web sitesinde kullanıcının vermiş olduğu kişisel ve iletişim bilgilerini daha iyi hizmet verebilmek, aynı zamanda Kentnet’in hizmet ve etkinliklerinden haberdar etmek için kullanır.

Kentnet, sözkonusu bilgileri kullanıcının onayı dışında ya da yasal bir yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ve kuruluş ile paylaşmayacaktır.

Kentnet bu bilgileri sadece gerekli yetkiler ve yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklayabilecektir.

Kentnet yukarıda belirtilen genel ve özel koşulları dilediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

Son Güncelle : 12 Mart 2016